Prekių pirkimas ir pristatymas

Pirkti prekes parduotuvėje www.deepex.lt labai paprasta!!!

1. Jums tereikia išsirinkti prekę, įdėti ją į "pirkinių krepšelį” ir paspausti "pirkinių krepšelio piktogramą "Pirkti".

2. Prisijungti prie tinklapio naudojant savo asmeninius prisijungimo duomenis. (jei tokių dar neturite, galite užsiregistruoti ir juos gauti visiškai nemokamai)

PASTABA: registruojantis būtinai nurodykite tikrus savo duomenis: adresą, telefono numerį, vardą ir pavardę Lietuvišku šriftu!

3. Nurodyti tikslų prekės pristatymo adresą su pašto kodu.

4. Pasirinkti prekių pristatymo ir apmokėjimo būdą. Perkant daugiau kaip už 100eur arba daugau nei 200kg, prekės visoje lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) pristatomos nemokamai.

PASTABA: Jei savo asmeniniuose duomenyse NESATE nurodę savo telefono numerio, prekės Jums ne bus  išsiųstos nepriklausomai nuo jūsų pasirinkto kurjerio.

5. Susipažinti su www.deepex.lt e-parduotuvės taisyklėmis ir patvirtinti užsakymą.

6. Jeigu prekės perkamos pavedimu per Opay pirkėjas už prekes apmoka pavedinu gavus patvirtinimą iš pardavėjo pagal sugeneruota išankstinę sąskaitą faktūrą. 

7. Prekės siunčiamos pirkėjui iškarto, perkant grynais apmokant pristatymo metu kurjerio paslauga (COD), arba pavedimu, kai pinigai pasiekia mūsų sąskaitą, dėl to prekių pristatymo terminas gali būti atidėtas kol bus įvykdytas banko pavedimas.

Jeigu mokate grynaisiais COD, papildomas mokestis 1.4 EUR kurjerio paslauga grinujų paėmimas iš klijento, prekės pristatomos Jums per 3 darbo dienas, jeigu jos yra sandėlyje. Užsakomos prekės pristatomos pagal atskirą susitarimą po užsakymo patvirtinimo. Atsisakant prekių pristatymo metu, pirkėjas privalo apmokėti išlaidas už prekių pristatymą ir grąžinimą pardavėjui, neatsiėmus prekių iš kurjerio dėl jūsų kaltės skaičiuojama už kekvieną nepristytą diena 3 eur COD papildoma paslauga.  Jeigu norite atidėti ar atšaukti užsakymą, rašykite el.paštu info@deepex.lt arba skambinkite telefonu mob.nr.:+370 65631736                                                                                                      

Prekių pristatymo kaina skaičiuojama kiekvienam pirkimui atskirai. Tai automatiškai atlieka sistema. E-parduotuvė www.deepex.lt pasilieka teisę koreguoti pristatymo kainą.

Jei Jūsų užsakytą prekę turėsime sandėlyje - išsiųsime Jums ją tą pačią arba sekančią darbo dieną po apmokėjimo. Tolimesnis prekės pristatymo laikas priklauso nuo kurjerio, tačiau įprastai tai netrunka ilgiau kaip 3-4 darbo dienas.

Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje neturėsime - susisieksime su Jumis ir informuosime apie ilgesnį pristatymo laiką arba pasiūlysime Jums prekės analogą.

Formuojant prekės užsakymą - galite nurodyti pageidaujamą prekės pristatymo datą ir adresą. (Paprastai naudojama norint įteikti kam nors dovaną). Tokiu atveju Mes su Jumis susisieksime ir aptarsime pristatymo sąlygas.

Prekes privalote patikrinti Jų pristatymo metu. Priešingu atveju bus laikoma, kad prekės Jums buvo pristatytos kokybiškos. Jos nebus keičiamos ir nebus priimamos atgal.


Sutinku

Dėmesio Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. PRIVATUMO POLITIKA