Šioje privatumo politikoje pateikiami UAB „Deepex” elektroninės parduotuvės vartotojų (www.deepex.lt) asmeninių duomenų tvarkymo principai pagal Bendrąjį asmens duomenų apsaugos reglamentą (ES) 2016/679.

Duomenų tvarkytojas ir valdytojas – UAB „Deepex”, į.k. 247415980, PVM k. LT474159811Klaipėdos g. 75, Panevėžys, LT-37106, Tel.: +370 656 31736, El. p. info@deepex.lt.

1. Kas yra asmeniniai duomenys?

Asmeniniai duomenys – bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta.

2. Kokius asmeninius duomenis renkame ir kam juos naudojame?

2.1. Duomenys ir jų naudojimas elektroninėje parduotuvėje www.deepex.lt

2.1.1. Renkamų duomenų rūšys

Registruodamiesi elektroninėje parduotuvėje www.deepex.lt, pateikiate šiuos duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, elektroninio pašto adresas, telefonas, adresas.

Dalies šių duomenų pateikimas yra būtinas siekiant naudotis elektroninės parduotuvės www.deepex.lt paslaugomis. Registruodamiesi patvirtinate, jog esate ne jaunesnis(-ė) nei 18 metų amžiaus, o pateikiami registracijos duomenys yra teisingi. UAB „Deepex” neprisiima atsakomybės už registracijos metu pateikiamus klaidingus duomenis ir dėl šios priežasties kilusius elektroninės parduotuvės paslaugų sutrikimus.

2.1.2. Renkamų duomenų naudojimas

Registracijos metu www.deepex.lt elektroninėje parduotuvėje pateikti paskyros duomenys yra naudojami šiems tikslams:

- Elektroninis paštas: naudojamas vartotojo prisijungimui prie elektroninės parduotuvės paskyros, vartotojo atpažinimui elektroninės parduotuvės sistemoje, vartotojo informavimui apie pasikeitusį užsakymo vykdymo statusą, taip pat, rinkodaros tikslais – naujienlaiškių siuntimui (tik gavus atskirą vartotojo sutikimą);
- Vardas, pavardė, telefono numeris ir adresas: naudojami apdorojant vartotojo užsakymą elektroninėje parduotuvėje, kartu su vartotoju sprendžiant užsakymo vykdymo problemas, taip pat sprendžiant kitus vartotojams kylančius klausimus;
- Gimimo data: naudojama siekiant patvirtinti vartotojo galimybę naudotis elektroninės parduotuvės paslaugomis (vartotojas privalo būti ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus).

Bet kuriuo metu atsisakyti naujienlaiškių gavimo galite spustelėję naujienlaiškyje esančią atsisakymo nuorodą.

Pasikeitus asmeniniams duomenims, prašome nedelsiant juos atnaujinti prisijungus prie elektroninės parduotuvės www.deepex.lt paskyros – neatnaujinus šių duomenų gali kilti problemų naudojantis elektroninės parduotuvės paslaugomis (pavyzdžiui, nepavykti išspręsti su užsakymo vykdymu iškilusių problemų dėl netinkamai nurodytos kontaktinės informacijos).


2.2 Kokia yra asmeninių duomenų saugojimo trukmė?

Elektroninėje parduotuvėje www.deepex.lt pateikti varotojo paskyros duomenys yra saugomi tol, kol elektroninė parduotuvė vykdo veiklą.


3. Kokios yra elektroninės parduotuvės www.deepex.lt vartotojų? 

Būdamas(-a) elektroninės parduotuvės www.deepex.lt vartotoju(-a), turite asmenines teises susipažinti su UAB „Deepex” tvarkomais Jūsų asmeniniais duomenimis (nemokamai vieną kartą metuose), reikalauti pataisyti netikslius duomenis, reikalauti duomenis pašalinti ar visiškai uždrausti savo asmeninių duomenų tvarkymą. Jūs taip pat turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti anksčiau duoto sutikimo Jūsų duomenis naudoti rinkodaros tikslais – naujienlaiškių siuntimui (jei esate elektroninės parduotuvės www.deepex.lt vartotojas(-a)) ar pasiūlymų, informacinės ir reklaminės medžiagos teikimui.

Visais klausimais, susijusiais suo Jūsų duomenų tvarkymu kreipkitės į UAB „Deepex” administraciją telefonu +370 656 31736 arba el. paštu info@deepex.lt

5. Ar asmeniniai duomenys yra perduodami į trečiąsias šalis?

Jūsų asmeniniai duomenys gali būti perkeliami, saugomi ir tvarkomi visose Europos Sąjungos šalyse, kuriose veikia UAB „Deepex” atstovybės, tačiau naudojami tik šios privatumo politikos apibrėžtose ribose. UAB „Deepex” niekada neperduos duomenų į šalis, nepriklausančias Europos Sąjungai iš anksto apie šį perdavimą Jūsų neįspėjant.

6. Slapukų naudojimas

Siekiant pagerinti elektroninės parduotuvės www.deepex.lt vartotojų naršymo patirtį ir stebėti lankomumo charakteristikas, naudojami slapukai (ang. Cookies) – maži failai, kurie parsiunčiami į Jūsų kompiuterį ar mobilųjį telefoną. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite slapukų politikoje.

7. Privatumo politikos galiojimas ir atnaujinimai

Ši privatumo politika galioja nuo 2018 m. gegužės 23 d.

Visi privatumo politikos atnaujinimai bus talpinami šiame puslapyje.

Privatumo politika paskutinį kartą atnaujinta: 2018 m. gegužės 22 d.

7. Kontaktai

Visais privatumo politikos ir asmeninių duomenų tvarkymo klausimais kreipkitės į UAB „Deepex” administraciją telefonu +370 656 31736 arba el. paštu info@deepex.lt

Sutinku

Dėmesio Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. PRIVATUMO POLITIKA